Prekių pristatymas

1. E-nėštukė.lt įsipareigoja prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 1 – 7 darbo dienas nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą išsiuntimą Klientui. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai E-nėštukė.lt sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Klientas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, E-nėštukė.lt įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

2. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris priims prekes.

3. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti E-nėštukė.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

4. Prekės, užsakytos E-nėštukė.lt internetinėje parduotuvėje, įprastai pristatomos per kurjerių tarnybą.

5. Pristatant per kurjerių tarnybą, prekės pristatomos su Klientu suderintu laiku. 

6. Dėl Kliento kaltės arba nuo jo priklausančių aplinkybių neturėjus galimybių pristatyti prekes, kurjeris papildomai derina Klientui tinkamą naują pristatymo laiką. Pakartotinis pristatymas atliekamas ne daugiau kaip du kartus. Klientui pirmą kartą nepriėmus prekių, jis turi teisę prekes atsiimti pats su kurjeriu suderintoje vietoje. Kitu atveju, Klientui tris kartus nepriėmus prekių, prekės grąžinamos E-nėštukė.lt, o Klientas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku. Be to, E-nėštukė.lt visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Klientui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Kliento kaltės arba nuo Kliento priklausančių aplinkybių.

7. Klientas privalo nedelsiant informuoti E-nėštukė.lt  elektroniniu paštu:

a) jeigu gavus patvirtinimą iš E-nėštukė.lt, kad prekės išsiūstos, per 3 darbo dienas siunta nėra pristatoma;

b) visais atvejais nedelsiant informuoti E-nėštukė.lt, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje; taip pat tais atvejais, kai siuntoje pateikiamos ne užsakytos prekės arba netinkamas tokių prekių kiekis, nepilnas prekių komplektas, netinkamo dydžio, matmenų prekės.

8. Visais atvejais, kai atsiimate prekes, o pakuotė yra suplėšyta, šlapia ar kitokiu būdu išoriškai pažeista, Klientas privalo pristatymo patvirtinime nurodyti (parašyti pastabas) arba surašyti atskirą aktą dėl tokių trūkumų. Tai Klientas privalo įgyvendinti dalyvaujant siuntą atiduodančio darbuotojo akivaizdoje. Tokių veiksmų neatlikus, E-nėštukė.lt atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Klientą dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Klientas nepažymėjo siuntos pristatymo patvirtinime.

9. Tais atvejais, kai priėmus prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamas prekių komplektas arba pateiktos prekės nėra tinkamo dydžio, spalvos ar kitų matmenų, Klientas privalo nedelsiant informuoti apie tai E-nėštukė.lt.

10. Prekių pristatymas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) :

Siuntos iš vieno LP EXPRESS 24 terminalo į kitą LP EXPRESS 24 terminalą - 2.31 € (7.99 Lt);

Siuntos iš LP EXPRESS 24 terminalo gavėjo adresu visoje Lietuvoje - 3.33 € (11.49 Lt).

11. Prekių pristatymas į ES atliekamas tik per AB „Lietuvos paštas“, kai siuntos su pakuote svoris neviršija 2000 gramų, kainuoja 11,30 Eur su registracija, nepriklausomai į kokia ES valstybę siunčiama. Kai siuntos svoris su pakuote viršija 2000 gramų, ir kai siunčiama ne i ES, pristatymo mokestis paskaičiuojamas pagal šalį ir tikslų svorį ir tik administratoriui patvirtinus tikslų pristatymo mokestį, apmokamas užsakymą. Prieš užsakant siunta į kitą šalį patariama pasiteirauti apie Jus dominančių prekių bendra svorį su pakuote elektroninių paštu.

12. Jeigu buvo pasirinktas pristatymo tarifas į ES iki 2000 gramų ir įvykdytas apmokėjimas, o siuntą sveria daugiau negu 2000 gramų, tokios siuntos pristatymas, bus sustabdytas, kol nebus apmokėtas skirtumas, tarp tikro paskaičiuoto pristatymo mokesčio ir sumokėto, į atskirai nurodytą sąskaitą.

Valstybės narės į kurias siunčiama ES tarifu: Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė (UK), Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija.